רחוף של שמחה וחיים – טיול בשדמות חדיד

היום – קצר – לא יסופר על ילדים קטנים ןמקסימים שנולדו לתרח המאפיר שבחבורה, פשוט סכום של טיול.

סליחה שאני משתפך שוב – לא רכבנו היום. רחפנו בתוך חלל של יופי אינסופי. כל מילימטר של קיום מסביבנו חי וצומח. מפחיד. הטיול פתח לנו חלון לתוך השלמות הזו, בית של חיים ושמחה . כך לחצנו יד עם ערמות רקפות וכלניות, קדנו לקידות השעירות צהובות הכרבולת שמסביב וחבשנו את כתרי הלובן העדינים של הרתמים (אני בכל אופן). מדי פעם גם קדנו אחד לשני (שוב אני, לעצמי בד"כ..)

תכלס –

רכבנו 10 יפי תואר (+ קוץ) – דרור לוין שייקה קובה אמיר לייזר עזרא תומר מתל חדיד דרומה מזרחה דרך שמורות יערות ומטעים טרופיים של כלניות ורקפות. עלינו לתל חדיד, משם לא ברור איך , מזרחה עד לכביש למחנה אדם, חדירה מהישבן של פרק נאות קדומים עד לצניר של נחל נטוף. פעמיים הפסקת בוקר ו"קפה גבות" של אמיר פרי (בהעדר כשיעלה , הנ"ל מפליא בהרתחה עד להרמת גבות…) וחזרה . לצערי בסיום ליד האנדרטה , בישלתי תה לחברה שלא זכה להערכה דומה ובטח מגיעה לו (ולי)

לא ברור מספר הק"מ, הגבהים שטפסנו או שעות הדיווש. חסר חשיבות לחלוטין. המסלולים יפים /ארוכים רצח. מזג אויר אוהב וסלחני, והחבורה – קטיפתית . (לא ידעתי איך לתאר אותה אחרת. אני מקווה שאתם מבינים את התחושה)
לגבי מזג אויר – כדאי למהר ולטייל כי כבר ניתן היה להבחין בתחילת נשימתו המאיימת של סבא קיץ המתקרב נושף בעורפנו.

קוץ

דברים ששכחתי לציין:

מצ"ב מספר תמונות שהם הכותרת של הכל…

אין ספק, הטיול היום , פיצוי נאות לשארית הפליטה שהשתתפו בטיול לערד בשבוע שעבר

תמר הופיע לבד ללא יעלה. היה לו הסבר למה, אבל יש לי תחושה שעכשיו היא אחראית על הרבעת הפרות, לא הוא..

בתל חדיד נתקלנו בזוג קשישים משכון למד. אורן את דאווד שבאו ליהנות גם הם. לחצנו ידיים בחביבות והשניים ונעלמו בענן אבק תוך שניה.

לוין (כמו מדלן בלידה) החליף "ציריות" באופניים. להוציא משפחה, לוין מחליף כל מיני חלקים בדרך כלל. הפעם זה היה קשור לבלמים שלו. אמר מי שאמר "רוכב טוב לא צריך בלמים". רוכב טוב – נכון, לוין – לא

נפגשנו בהיסטוריה בהפסקת הבוקר כשקבוצת רוכבים ממכבים שעברה שם התפעלה מזה שאנחנו מקבוצת רכסים ואחד מהם מסתבר, חבר קרוב של אבי ליכטש עליו השלום (דרך אגב מגיע לארץ כנראה באפריל.נא לא לאבד את ההכרה…)